Mööblispoon

Meie toodetud mööblispoonist ca 90% moodustab treispoon ja 10% höövelspoon.

Mööblispooni standardpaksus on 0,55 mm, kuid kokkuleppel kliendiga on võimalik toota ka eripaksusega spoone. Valdavalt kasutame toorainena kaske. Meie toodetud spooni kasutatakse eelkõige erinevates mööblitööstuse harudes, kuid suurel määral ka uste ja paneelide valmistamisel.

Mööblispooni minimaalne pikkus on 50 cm ja maksimaalne 320 cm, laius jääb vahemikku 8–65 cm. Spoonivihi keskmine laius on ca 12–16 cm ja standardne spoonilehtede arv vihis on 24.

Meie toodetud kase-treispoon kuulub järgmistesse standardsetesse kvaliteediklassidesse:

A-kvaliteet: ilus, puhas ja valge materjal. Kasutusalad: uste, lauaplaatide ja kvaliteetsete paneelide katmine (IKEA klass 1)

AB-kvaliteet: samuti ilus, puhas ja ühtlane hele materjal, kus on lubatud mõned heledad „juuksed” (väärsäsikiired) ja kinnised nõeloksad. Kasutusalad: kapiuksed, mööbli erinevad esiküljed ja nähtavad alad, servakant jne (IKEA klass 2)

B-kvaliteet (AB IKEA kvaliteet): on lubatud rohkem „juukseid” ja nõeloksi ning mõningat toonierinevust. Kasutusalad: mööbli erinevad küljed, vähem nähtavad alad, servakant jne (IKEA klass 3)

BC-kvaliteet: on lubatud rohkelt „juukseid” ja kinniseid oksi ning mõningat toonierinevust, lahtised defektid on keelatud. Kasutusalad: mööbli mittenähtavad küljed, servakandi sisekihid, tagumised küljed jne (IKEA klass 4)

Meie toodetud kase-höövelspoon kuulub järgmistesse standardsetesse kvaliteediklassidesse:

A-kvaliteet: ilus, puhas ja valge materjal. Kasutusalad: uste, lauaplaatide ja kvaliteetsete paneelide katmine (IKEA klass 5)

AB-kvaliteet: samuti ilus, puhas ja ühtlane hele materjal, kus on lubatud mõned heledad „juuksed” (väärsäsikiired) ja kinnised nõeloksad. Kasutusalad: kapiuksed, mööbli erinevad esiküljed ja nähtavad alad, servakant jne (IKEA klass 5)

B-kvaliteet (AB IKEA kvaliteet): on lubatud rohkem „juukseid” ja nõeloksi ning mõningat toonierinevust. Kasutusalad: mööbli erinevad küljed, vähem nähtavad alad, servakant jne (IKEA klass 6)

BC-kvaliteet: on lubatud rohkelt „juukseid” ja kinniseid oksi ning mõningat toonierinevust, lahtised defektid on keelatud. Kasutusalad: mööbli mittenähtavad küljed, servakandi sisekihid, tagumised küljed jne (IKEA klass 6)

Meil on kogu aeg standardtooted laos olemas ja me suudame iga kliendi soovid kiirelt täita. Erisordid on kokkuleppel kliendiga võimalikud ja tellimused täidetakse mõistliku aja jooksul.